Розпочав роботу табір відпочинку з денним перебуванням на базі школи.

З 27.05.2019 р. по 14.06.2019 р.  почав роботу табір з денним перебуванням на базі Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Адміністрацією школи було складено наказ про літній відпочинок дітей, призначено старшого вихователя табору Герасименко О.В., вихователів і працівників, відповідальних за здійснення харчування. Відповідальним за звітність по табору призначено ЗВР Задорожню Є.О.    Дворазове харчування  (сніданок і комплексний обід) здійснюватиметься  за бюджетні кошти. Для урізноманітнення асортименту меню (збільшення м’ясних, рибних блюд, овочів,  фруктів, соків, а  також молочної продукції (кефір, йогурт)  було додатково виділено 15 тис. грн. Вартість харчування на одну дитину приблизно становить – 30.00 грн.

Було проведене обстеження території, на якій буде відбуватися оздоровлення, на предмет безпеки для життя і здоров’я дітей, про що  було складено відповідний акт.

В табір діти приймалися згідно заяв батьків. В таборі з денним перебуванням  оздоровлюється  50 дітей.

Заступником директора з виховної роботи та педагогами-організаторами разом з класними керівниками та вчителями початкових класів складено виховний план роботи в  таборі, спрямований на фізичний та моральний розвиток дітей, розвиток їх творчих здібностей, виховання здорового способу життя, бережливого ставлення до природи, отримання навичок з основ безпеки життєдіяльності.

Учні Андріївської школи   мають чудову нагоду весело провести час, відпочити, взяти участь у виховних і спортивних заходах: Свято до дня захисту дітей, конкурс малюнків на асфальті, день пісчаних замків,  день інтелектуала, день сміху та гумору, день моди, день туризму, день мильних бульбашок,  грі «Зелена п’ятка», день індіанця.

Щодня учні  змагаються в спортивних естафетах та веселих стартах, грають в рухливі ігри.

Активний відпочинок поєднується з уроками доброти, з  театральними виставами, бесідами з медичною сестрою.

Зустріч з місцевою пожежною командою

Будова пісчаних замків

4 червня 2019 року до вихованців табору з денним перебуванням «Веселка», який працює на базі Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали аніматори.
Дітям дуже сподобалася програма, вони цікаво провели час.