Робота табору відпочинку з денним перебуванням

З 27.05.2019 р. по 14.06.2019 р.  працював табір з денним перебуванням на базі Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Адміністрацією школи було складено наказ про літній відпочинок дітей, призначено старшого вихователя табору Герасименко О.В., вихователів і працівників, відповідальних за здійснення харчування. Відповідальним за звітність по табору призначено ЗВР Задорожню Є.О.    Дворазове харчування  (сніданок і комплексний обід) здійснюватиметься  за бюджетні кошти. Для урізноманітнення асортименту меню (збільшення м’ясних, рибних блюд, овочів,  фруктів, соків, а  також молочної продукції (кефір, йогурт)  було додатково виділено 15 тис. грн. Вартість харчування на одну дитину приблизно становила – 30.00 грн.

Було проведене обстеження території, на якій  відбувалося оздоровлення, на предмет безпеки для життя і здоров’я дітей, про що   складено відповідний акт.

В табір діти приймалися згідно заяв батьків. В таборі з денним перебуванням  оздоровлювалося  50 дітей.

Заступником директора з виховної роботи та педагогами-організаторами разом з класними керівниками та вчителями початкових класів було складено виховний план роботи в  таборі, спрямований на фізичний та моральний розвиток дітей, розвиток їх творчих здібностей, виховання здорового способу життя, бережливого ставлення до природи, отримання навичок з основ безпеки життєдіяльності.

Учні Андріївської школи   мали чудову нагоду весело провести час, відпочити, взяти участь у виховних і спортивних заходах: Свято до дня захисту дітей, конкурс малюнків на асфальті, день пісчаних замків,  день інтелектуала, день сміху та гумору, день моди, день туризму, день мильних бульбашок,  грі «Зелена п’ятка», день індіанця.

Щодня учні  змагалися в спортивних естафетах та веселих стартах, грали в рухливі ігри.

Активний відпочинок поєднувався з уроками доброти, з  театральними виставами, бесідами з медичною сестрою.

Святковий концерт до міжнародного Дня захисту дітей

Спортивно — інтелектуальна математична естафета

Конкурс малюнків «Такий веселий світ навколо мене»

День бантика