Участь у GoCamp

Учні нашого закладу у листопаді 2019 року разом з вчителем Мироновою Надією Ігорівною взяли участь у Всеукраїнському проекті пришкільних мовних таборів з іноземними волонтерами. GoCamp – це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України.

У рамках проекту було знято мотиваційне відео, в якому діти запрошують приїхати волонтера саме до нашого закладу. Серед 840 учасників відбору ми увійшли до 400 переможців. Всього відбудеться три сесії, наш заклад потрапив у третю сесію, яка відбудеться з 07-18 вересня 2020 року. Протягом двох тижнів табору діти зможуть взяти участь в реалізації захоплюючих проектів та завдань, поспілкуватися англійською з іноземними волонтерами та відпочити. За допомогою спеціально розробленої програми діти будуть перебувати в багатокультурному середовищі, навчатися працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших.