Афганістан болить в моїй душі…

       14 лютого в Андріївському ЗЗСО І-ІІІ ступенів  пройшло патріотичне свято легендарної слави. Присвячене воно 31 річниці виведення військ з Афганістану. З нагоди цієї дати у закладі проведено інформаційну годину «Афгану біль – навіки, в душі моїй не замовкає», виставку малюнків «Афганістан болить в моїй душі…»

 

         Разом з Андріївським сільським центром культури, дозвілля та спорту і сільською бібліотекою проведено годину мужності та звитяги,  на яку були запрошені  ветерани тієї війни, які завершивши свій інтернаціональний обов’язок, повернулися героями або не повернулися зовсім. Вони свою мужність, свою доблесть передають синам і онукам, вчать любові та патріотизму молодих соколят.

          Відзначення в Україні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу.

Кожен четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, — наші співвітчизники, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану, — українець.

Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця.

Після години мужності учні поклали квіти до могили воїна-афганця Самойленка Сергія, нашого односельця, який загинув на тій війні.

        15 лютого ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах.