Вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту

Випускники-2020 – це здобувачі освіти, які стали першими в історії, хто завершив школу онлайн.

Пандемія коронавірусу загнала всіх нас у карантинні рамки, але на часі випуск наших одинадцятикласників. А випуск – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Це знакова, довгоочікувана подія для всіх учнів, той день, коли можна сміливо сказати: «Прощай рідна школо! Вітаю тебе світ!»

Проведення таких заходів передавалося з покоління в покоління і стало доброю традицією. І лише враховуючи реалії сьогодення, ми, на жаль, не можемо провести  шкільні вечори. Проте, не зраджуючи шкільним традиціям, сьогодні 30.07.2020 року в приміщенні закладу відбулося хоч не врочисте, але тепле, по-домашньому родинне, вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 2020 року. Враховуючи карантинні обмеження та необхідні санітарні норми та умови.

Вітаємо випускників! Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами України! Бажаємо вам впевненості у власних силах і невичерпного завзяття!