Чорнобильська трагедія

26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства –  вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей різних професій – цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди. І через 35 років цей день змушує задуматися про можливі наслідки діяльності людини.

Пам’ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.

Цій темі були  присвячені різноманітні заходи, які пройшли в Андріївському закладі І – ІІІ ст.

Для учнів було проведено мультимедійний реквієм пам’яті «Ви з нами, герої Чорнобиля», де учні ознайомилися з трагічними подіями квітня 1986 року, вшанували пам’ять героїв, переглянули відео. Також було організовано книжково-ілюстративну виставку «Мужність і біль Чорнобиля». Для учнів  було  проведено віртуальну подорож “Чорнобиль – живий плач мертвої зони». Запаленою свічкою і хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.

З учнями було проведено годину-роздум «Чорна спадщина Чорнобиля», «Чорнобиль не має минулого часу». Протягом тижня учні переглянули відео презентацію «Трагічні дзвони Чорнобиля», документальні фільми  «Чорнобильська катастрофа», «Розщеплені на атоми 2016», «Чорнобиль 3828», «Чорнобиль. Як це було», взяли участь в обговоренні переглянутого, усвідомили масштаби чорнобильської трагедії, відчули гордість за свій народ.

Для учнів молодших класів  було проведено мультимедійну годину під назвою «Терновий вінок – Чорнобиль». Учнями були прочитані вірші, присвячені подіям тридцятип`ятирічної давнини та пам’яті героям-ліквідаторам Чорнобильської аварії.

“Чорна весна – 1986”, – таку назву мав флешмоб пам’яті до 35 роковин з дня Чорнобильської катастрофи.

Учні Андріївського закладу взяли участь у виставці малюнків «Збережемо світ». Мета заходу: побачити страшну трагедію Чорнобиля очима дітей, які через призму свого чутливого світосприйняття спробували відтворити наслідки невидимого атомного руйнівника, виховання свідомих громадян, які пам’ятають свою історію і бережуть навколишню природу.

Флешмоб пам’яті до 35 роковин з Дня Чорнобильської катастрофи

Чорнобильська трагедія" /> Чорнобильська трагедія" />

Рій “Покоління”. Виступ “Запали свічку пам’яті”.