Профілактика насильства

З метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок в Андріївському ЗЗСО І – ІІІ ст. з 25.11 по 10.12 проведено такі заходи:1 Створення інформаційного куточка «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі».2. Перегляд відеоролику «Розкажи дорослому, якому довіряєш»3. Проведення відеоуроків «Грумінг», «Секс – чатинг»,«Захист дітей онлайн».4. Проведення годин спілкування з батьками та дітьми: «Хай у кожному із нас палає свічка добра», «Скажи насильству – Ні!», «Посієш вчинок – виросте звичка», «Вчинок, відповідальність, наслідок», «Змінюй в собі негативне ставлення до інших!»5. Заняття з елементами тренінгу «Умій себе захистити!»6. Виставка малюнків «Стоп насильству!»7. Тематична виставка «16 днів проти насильства»8. Круглий стіл «Як уникнути насильства і захистити своїх дітей»9. Круглий стіл «Живи вільно!»10. Мультиуроки.