Булінг у шкільному середовищі

Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. З метою попередження та профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень у закладах співробітники поліції проводять профілактичні бесіди.14 лютого до Андріївського закладу завітав поліцейський офіцер Андріївської ТГ Краматорського району лейтенант поліції Будовський Василь Вікторович. Для учнів 8 – 11 класів провів змістовну інтерактивну бесіду «Булінг у шкільному середовищі». Основним завданням зустрічі була розмова про те, як попередити та усунути негативні явища, пов’язані з жорстоким поводженням неповнолітніх стосовно однолітків. Працівник поліції обговорив з учнями поняття «булінгу», його види і форми та питання щодо протидії. Василь Вікторович наголосив на недопущенні жорстокості й насильства серед дітей та негативних наслідках. Лейтенант поліції також розповів учням про відповідальність за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень неповнолітніми. Окремо зупинились на злочинах проти життя і здоров’я, волі, честі та гідності особи.«Відповідальність за скоєння правопорушень настає після досягнення особою 14-річного віку. Проте не варто забувати, що до досягнення повноліття особою, яка скоїла злочин, відповідальність нестимуть батьки порушника», — коментує лейтенант поліції. Маємо надію, що, вислухавши працівника поліції, неповнолітні хлопці та дівчата задумаються над вчинками, які можуть призвести до порушення закону та позбавлення волі.