Міжшкільні заходи

В листопаді до 100-річчя подій Української революції 1917-1921 рр. у школі пройшли заходи:

1. Тематичний урок з історії України «Національно-культурна політика гетьмана П. Скоропадського»

2. Засідання за круглим столом про видатних українських науковців, які стояли у витоків Національної академії наук України

3. Тематична виставка літератури «У полум’я революції 1917-1921 рр.»

8 грудня 2018 року учні школи, учасники програми «Екологічними стежками рідної України», відвідали фестиваль у м. Покровськ. Діти подивилися концертну програму, приймали участь в руханках. Всі учасники програми отримали солодкі подарунки на День Святого Миколая. Організатори програми подарували торбинку з шапкою і шарфом.

В кінці зустрічі взяли участь в флеш-мобі, присвяченому екологічному фестивалю.

Дякуємо організаторам за чудове свято.

28 грудня в школі пройшло Новорічне свято для 1-11 класів. Учні підготували концертну програму в репертуар якої входили: пісні, вірші, танці, сценки.

Спортивна команда школи  прийняла участь у спортивних змаганнях «Шкільна футзальна ліга України» в м. Слов’янськ та Краматорськ. Серед команд шкіл Андріївської ОТГ зайняли І місце, в фінальнийх районних змаганнях серед команд ЗОШ Слов’янського району та ОТГ — ІІІ місце, серед команд 4 округу Краматорських ЗОШ — І місце. Вітаємо наших переможців!!!

Міжшкільні заходи" /> Міжшкільні заходи" />