Обмін досвідом

Обмін досвідом" /> Обмін досвідом" />

ІНФОРМАЦІЯ

Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

«Про роботу табору з денним перебуванням на базі Андріївської

ЗОШ І-ІІІ ст. у літній період 2018 року»

З 29.05.2018 р. по 15.06.2018 р.  працював табір з денним перебуванням на базі Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Адміністрацією школи було складено наказ про літній відпочинок дітей, призначено старшого вихователя табору Рябошапку Л.В., вихователів і працівників, відповідальних за здійснення харчування. Відповідальним за звітність по табору призначено ЗВР Задорожню Є.О. Дворазове харчування  (сніданок і комплексний обід) здійснювалося за бюджетні кошти. Вартість харчування на одну дитину становила – 10.00 грн.

Було проведене обстеження території, на якій буде відбуватися оздоровлення, на предмет безпеки для життя і здоров’я дітей, про що  було складено відповідний акт. Згідно заяв батьків класні керівники та вчителі початкових класів склали списки дітей. В таборі з денним перебуванням оздоровилося 47 дітей.

Заступником директора з виховної роботи та педагогами-організаторами разом з класними керівниками та вчителями початкових класів складено виховний план роботи в  таборі, спрямований на фізичний та моральний розвиток дітей, розвиток їх творчих здібностей, виховання здорового способу життя, бережливого ставлення до природи, отримання навичок з основ безпеки життєдіяльності, затверджений відділом освіти.

Учні Андріївської школи   мали чудову нагоду весело провести час, відпочити, взяти участь у виховних і спортивних заходах. Вихователі Герасименко О.В, Герасименко Т.В, Шумаєва Т.М., Миронова Н.І., Столяр Т.В., Яковенко С.А, Антонюк О.О. на чолі з начальником табору Задорожньою Є.О., педагогом-організатором Крайньою В.О. і старшим вихователем Рябошапкою Л.В. підготували і провели Свято до дня захисту дітей, конкурс малюнків на асфальті.

Найбільш цікавими були день пісчаних замків, день безпеки, день інтелектуала, день сміху та гумору, день моди, день туризму.

Щодня учні змагалися в спортивних естафетах та веселих стартах, грали в рухливі ігри. Активний відпочинок поєднувався з уроками доброти, з  театральними виствами. Весело пройшов «День індійця», табірна гра «Зелена п’ятка», конкурс «Сучасна мода», «Краще тату», олімпійські ігри

За час роботи табору діти спробували себе у найрізноманітніших ролях: будівельників піщаних замків, шукачів скарбів за старовинними картами, артистів.

Учням сподобалося побувати в інтелектуальному кафе «Домінанта», в яке їх запросила шкільний бібліотекар Задорожня О.І. Учні розгадували ребуси, загадки, шукали завдання, малювали на асфальті.

Змістовну бесіду про пожежну безпеку на літніх канікулах з дітьми провела начальник МПК №1 при Андріївській сільській раді Нікітіна Н.М. та медична сестра Оніщенко В.М.

Учні відвідали виставу «Усі миші люблять сир» у постановці Полтавського театру.

В день урочистого закриття табору був проведений підсумковий концерт, вручення нагород та солодких призів.

Відповідальний ЗВР                Є.О.Задорожня

Інтелектуальне кафе “Домінант”

Конкурс “Сучасна мода”

Спортивні змагання

Зустріч з пожежною бригадою

Зустріч з медичною сестрою

День індіанця

В пошуках скарбів

Конкурс на краще тату

 

Для ознайомлення" /> Для ознайомлення" />

Проведення тижня англійської мови стало доброю традицією в нашій школі.

Розпочався тиждень з лінійки

     

15 грудня – міжнародний день чаю, а британці, як усім відомо, дуже полюбляють цей напій. На заході «The Traditions of British Tea Drinking» діти знайомилися із традиціями та звичаями культури чаювання у великій Британії. Наприкінці всі із задоволенням поласували цукерками із ароматним чаєм.

              

12 грудня – участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч».

У п’ятницю був проведений брейн-ринг для учнів 4-5 класів «The Club of Cheerful and Quick – wiffed Fellows». На цьому позакласному заході намагалися віднайти відповідь на одвічне питання «Хто розумніший?» Хлопці чи дівчата?» Діти із задоволенням змагалися у різноманітних конкурсах: «Назви слово по літерах», «Відправлення телеграм», «Писемні перегони», «Я бачив», «Несправний телефон», «Магічна скринька». Змагання довело, що розумніші і хлопці, і дівчата. Команди були нагородженні грамотами та солодкими призами.