Зовнішнє незалежне оцінювання та державна підсумкова атестація 2018

Математика

Математика — Ґрунтовна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) за 100 днів — 2018 рік

МАТЕМАТИКА. ПОВНИЙ ПОВТОРЮВАЛЬНИЙ КУРС

УКРАЇНСЬКА МОВА — Обов’язковий іспит ДПА і ЗНО 2018

УКРАЇНСЬКА МОВА. ПІДГОТОВКА ДО ЗНО

Українська література

Матеріали для підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури

Зарубіжна література

Світова література. Комплексна підготовка до ЗНО

ПОВНИЙ НОВІТНІЙ ДОВІДНИК ШКОЛЯРА

Довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України

Інтенсивна підготовка до ЗНО з історії України.

ПОВНИЙ НОВІТНІЙ ДОВІДНИК ШКОЛЯРА

Довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2018 — ФІЗИКА КОМПЛЕКСНЕ ВИДАННЯ

Фізика підготовка до ЗНО комплексне видання

ГЕОГРАФІЯ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2018

ГЕОГРАФІЯ — Ґрунтовна підготовка до ЗНО і ДПА

Географія державна атестація 9 клас — допоміжні матеріали при підготовці до ЗНО

БІОЛОГІЯ ЗНО 2018 — КОМПЛЕКСНЕ ВИДАННЯ

Біологія. Комплексний довідник — підготовка до ЗНО та ДПА

Біологія — універсальний довідник

Хімія підготовка до ЗНО та ДПА — Комплексне видання

Хімія — універсальний довідник

Довідник репетитор з хімії

Навчальний посібник — АНГЛІЙСЬКА МОВА — підготовка до ЗНО 2018

Англійська мова. Універсальне видання — підготовка до ЗНО та ДПА

Деякі особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році

Навчальний рік увійшов в активну фазу, і все більше випускників цікавляться змістом і процедурами зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Програми ЗНО

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».Ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року.

Випускники шкіл

Випускникам закладів загальної середньої освіти результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти з:

• української мови і літератури;
  • математики або історії України (на вибір учасника);
  • ще одного предмета із переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, іспанська, німецька або французька мова).

Учні, слухачі, студенти закладів професійної або вищої освіти

В 2019 році учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язково проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з двох предметів: з української мови і математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) на вибір.

Інклюзивний компонент ЗНО

Український центр продовжує приділяти значну увагу посиленню інклюзивного компоненту оцінювань, тож 2019 року особи з порушеннями зору матимуть можливість пройти зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, математики, історії України та біології: завдання будуть надруковані рельєфно-крапковим шрифтом Брайля.

Окрім цього, 2019 року пройде апробація технології проведення зовнішнього незалежного оцінювання для осіб із глибокими порушеннями зору, яка передбачає використання комп’ютерної техніки та спеціальних програмних засобів для сліпих і слабозорих людей. Апробація відбудеться під час додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, історії України та біології.

Учасники ЗНО національних меншин

Як і в минулі роки, за запитом учасників завдання сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською й угорською мовами.

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти

Шановні батьки, випускники, педпрацівники

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти розпочинає проведення пролонгованою семінару для випускників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвишої освіти, членів батьківських комітетів, представників освітян з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пробного ЗНО, вступної кампанії 2019 року. Для цього створені відеопрезентації з основних питань ЗНО.

Доступ до цих презентацій з 05 грудня 2018 року необмежений за посиланням  https://www.youtube.com/user/DonetskiyRCOKO.

Всі учасники пролонгованого семінару мають змогу задавати питання щодо зовнішнього незалежного оцінювання у чаті, сайті регіонального центра у розділі «Контакти» за допомогою форми «Задати питання» https://test.dn.ua/contacts), у коментарях до відео, у групах ДРЦОЯО в соціальних мережах Facebook (https://www.facebook.com/pg/DRCOKO), Instagram (https://vvww.instagram.com/zno2019_don) та отримувати на них відповіді.

Додатково кожної середи протягом грудня з 15:00 до 16:00 години задати питання та отримати на них відповіді можна буде on-line.

В цей же час на нашому youtube-каналі за посиланням https://www. youtube.com/user/DonetskiyRCOKO будуть розміщуватися нові відеоролики з додатковою актуальною Інформацією щодо зовнішнього

та пробного незалежного оцінювання.

Дякуємо за співпрацю!